Komediowy Spektakl "Szalone Nożyczki" można zobaczyć już 14 kwietnia w Częstochowskiej Filharmonii (ul. Wilsona 16) godzina 16:00 i 19:30

Najnowsza odsłona spektaklu wpisanego do Księgi Rekordów Guinnessa w gwiazdorskiej obsadzie!

Punktem wyjścia jest kultowy i uwielbiany scenariusz pt. "Szalone Nożyczki" - utwór cieszy się powodzeniem w najlepszych teatrach komediowych świata już od ponad 50-ciu lat!
Energiczny i przebojowy fryzjer prowadzi salon w lokalu wynajęty od Pani Izabeli. Kiedy artysta fryzur zajmuje się plejadą barwnych charakterów, dochodzi do skandalu - właścicielka lokalu nie żyje...! Detektywi mają nie lada wyzwanie, by rozwiązać kryminalną zagadkę ...KTO ZABIŁ?! Wszyscy obecni w salonie mieli motyw, acz nikt nie przyznaje się do zbrodni. Policja woła na alarm - wtedy do akcji wkracza UWAGA!... Widz!!! W tym momencie interakcja Publiczności z Aktorami oraz towarzyszący humor sięga zenitu! Jaki będzie finał? Wszystko pozostaje w Państwa rękach. Ten spektakl nigdy nie kończy się tak samo! Jest magnetyczny, elektryzujący i budzący podziw Publiki całego świata! 

Na scenie:
Krzysztof Ibisz, Lesław Żurek, Urszula Dębska, Joanna Kupińska, Leszek Stanek, Dominika Gwit, Alan Andersz, Maciej Wilewski, Michał Piróg.

Reżyser: Jakub Ehrlich
Scenariusz: Paul Pörtner
Przekład: Elżbieta Woźniak
Scenografia: Zofia Plota
Kostiumy: Agnieszka Sasim

Organizator: Agencja NOVAKKA

Bilety do nabycia w kasie Filharmonii Częstochowskiej 
ul. Wilsona 16. Kasa biletowa tel. 795 451 438 , 34 324 42 30
W biurze Agencji NOVAKKA AL.NMP 37 paw 10 tel.602661027 
Bilety online: 
http://www.novakka.kupbilecik.pl/